beto yazılım
WEB YAZILIM

WEB YAZILIM

Firmamız Web tabanlı yazılımda hazır paket şablonlardan uzak duran, Web Tasarımınıza ve ürün modülünüze uygun yazılım programı geliştiren bir yapı önermektedir. Web yazılım programları; web sayfanızın dinamik yapıda kullanılmasini web ara yüzünüzü tamamen kendinizin yönetebilmesini sağlamaktadır. Web yazılım programı sayesinde resim, video, yazı bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Web yazılım tabanlı programlar tasarımınızın arka kısmında, kolay görünümlü kullanım sağlanmasını amaçlamaktadır.

Web yazılımın tasarımınıza sağladığı kolaylıklar;

- Web yazılım sayesinde en yeni ve ihtiyaca yönelik programla tasarım modüllerini yönetme.
- Web yazılım sayesinde; tasarımın sürekli güncel olmasını sağlama,
- Web yazılım programlarının; yeni gelişmelere sistemin açık olmasını sağlama.
- Web yazılım programınızı ister şehir dışında başka bir bilgisayardan, ister uluslararası başka bilgisayardan firmanızın içeriklerine ait güncellemeleri yapmanızı sağlar,
- Web yazılım Şirketinize göre ölçeklendirilebilir bir yapıda olup, paket sistemlerin aksine sürekli etkin ve gelişmeye açıktır.


Web Yazılım internet ortamında kullanıcılar, hedef ve amacına uygun hazırlanmış yazılım dillerini kullaranak yapılan web etkileşimli tasarımlardır. Web tasarım sadece internette yayınlacak web sitenin görselini hazırlamak değildir. İyi bir alt yapı yazılım dillerini gerektiği şekilde kullanmaktadır.

Beto Yazılım olarak web yazılım çalışmalarında proje bazlı çalışmalar üretmektedir.Web Tasarmını yapmış olduğumuz web sitelerin yönetim panellerini mevcut programlama dillerini kullanarak kodlamaktadır.


Paylaş

İletişim

  • Adres: 2 Nolu Beşirli Mahallesi 908 Nolu Sokak Umut Apt. K:4 D:8 Ortahisar/TRABZON

  • Tel : 0850 557 5061   -   0462 323 26 20

  • Email: Antispam

Bizi Takip Edin

BETO YAZILIM © 2022. Tüm Hakları Saklıdır.